Tel. chirurgie: 493 520 147

Výplně kyselinou hyaluronovou

Pokud si přejete odstranění jednotlivých vrásek, doplnění objemu ve tvářích, zvětšit rty, metodou volby je v tomto případě aplikace výplňových materiálů, na naší klinice za použití kyseliny hyaluronové.

Co je kyselina hyaluronová?

Látka přirozená našemu tělu, zodpovědná za hydrataci kůže. Aplikace této látky je zcela bezpečná, nealergenní, bez vzniku pozdějších možných komplikací, z tohoto důvodu je v estetické medicíně natolik oblíbená.

Je vhodný výplňový materiál pro mě?

Pokud si přejete vyplnit jednotlivé vrásky nebo jen dodat objem určitým partiím bez jakékoliv rekonvalescence, je ošetření kyselinou hyaluronovou vhodné právě pro vás.
Indikace pro použití:

  1. hluboké vrásky mezi obočím
  2. vpadlé kruhy pod očima
  3. modelace plných tváří
  4. korekce nosu
  5. vyhlazení nosoretních rýh
  6. vyplňování jemných jednotlivých vrásek na tvářích a kolem úst
  7. zvýraznění kontury a zvětšení objemu rtů
  8. zvednutí ústních koutků
  9. modelace ustupující brady
  10. vyrovnání kontury dolní čelisti

Jak kyselina hyaluronová funguje?

Kyselina hyaluronová je čirý bezbarvý gel dodávaný v předplněných stříkačkách. Přímou aplikací do vrásek dochází k jejich okamžitému vyhlazení, aplikací do hlubších vrtev kůže k vyplnění podkoží a získání žádaného objemu. Změna je viditelná ihned. Efekt trvá dle použití produktu 6-12 měsíců, poté je kyselina hyaluronová v našem těle pozvolna pomocí enzymů odbourávána. Produkt je možné kdykoliv dle potřeby doplnit.

Jak probíhá ošetření?

Pokud již daný produkt v sobě neobsahuje v lokální anestetikum, je možné před zákrokem na 20 minut nanést lokální anestetikum v krému. Aplikace se provádí tenkými jehličkami, netrvá déle než 10 minut. Bezprostředně po zákroku může být na kůži patrné mírné zarudnutí a otok, které ale můžete zakrýt make-upem a navrátit se do běžného pracovního dne, není třeba žádné rekonvalescence..

Ukázka ošetření