Tel. chirurgie: 493 520 147

Mezoterapie

Mezoterapie je cílená výživa pokožky, kdy se plošně pomocí četných mikrovpichů vpravuje roztok kyseliny hyaluronové, aminokyselin, peptidů a vitamínů do střední vrstvy kůže. Výsledkem je dokonale hydratovaná a vyživená pokožka s nastartováním vlastní tvorby kolagenu.

Je mezoterapie vhodná pro mě?

Pokud potřebujete oživit unavenou pleť, hloubkově a účinně hydratovat, vypnout, pak je toto ošetření určeno právě pro Vás.

Jak ošetření probíhá?

Po nanesení znecitlivujícího krému se plošně na oblast obličeje, krku nebo dekoltu vpravují pomocí mikrovpichů kapky vyživujícího roztoku nebo kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže. Čistá kyselina hyaluronová určená pro tento způsob ošetření je dodávána v podobě velmi malých částic a lze ji také plošně aplikovat podkožně pomocí kanyl z několika mála vpichů, někdy je toto ošetření nazýváno jako Hydrobalance ošetření. Po ošetření mohou na kůži zůstat drobné vpichy a zarudnutí, které většinou zmizí do druhého dne.

Kolikrát musím ošetření podstoupit?

Doporučujeme 3 ošetření v intervalu 2-4 týdny.

Ukázka ošetření

Existují nějaká omezení?

U klientů užívajících léky na ředění krve je možné očekávat vznik větších hematomů (modřin), u osob s poruchou imunity je třeba počítat s delší dobou hojení. Nedoporučujeme v prvních dnech po zákroku pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou námahu.